Uwaga: strona zostanie wkrótce zmigrowana na inne oprogramowanie. Dodawanie ogłoszeń może przez jakiś czas nie działać. Po uruchomieniu nowego oprogramownaia może być konieczna ponowna rejestracja w nowej aplikacji.

Płaca: 350 Belgia Belgia Belgia Od zaraz
0 Odsłon 2024-02-07 Cieśla Ready Construct

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

• CIEŚLA, MONTER GOTOWYCH ELEMENTÓW DACHU
• ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

• Montaż gotowych elementów dachu na placu budowy (wiązary prefabrykowane)
• Konstrukcje dachowe
• Praca na wysokości

Od nas otrzymasz:

• Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę
• Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc
• Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Oczekujemy:

• Doświadczenia w zawodzie montera
• Umiejętności czytana rysunku technicznego
• Brygady 2-4 osobowe (własny samochód na dojazdy)
• Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 – Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.com

Wyślij wiadomość