Zobacz ogłoszenia o pracy w Szwecji (także od zaraz i bez języka).

Uwaga: Szwecja jest drogim krajem, a znajomość szwedzkiego przyda się do znalezienia dobrej pracy. Bez języka można znaleźć zatrudnienie na nisko płatnych stanowiskach, przy prostych pracach jak sprzątanie itp.

Średnia płaca w Szwecji wynosi około 170 SEK za godzinę. Niżej płatne prace (np w McDonalds) mogą liczyć na 100-110 SEK na godzinę.

Limit czasu pracy to 40 godzin tygodniowo. 25 dni urlopu, 16 dni świąt państwowych i 6 dni w które zazwyczaj dostaje się wolne popołudnie.

W branży budowlanej w Szwecji stawki wynoszą około 36-38 tysięcy koron bez nadgodzin czyli około 220 koron na godzinę.

Dobrą cechą Szwecji jest rozbudowana pomoc socjalna - bezpłatne kursy Szwedzkiego, pomoc w osiedleniu i nauce zawodu. Zresztą, sam(a) zobacz ogłoszenia typu "Dam pracę" w Szwecji poniżej:

Uwaga: strona zostanie wkrótce zmigrowana na inne oprogramowanie. Dodawanie ogłoszeń może przez jakiś czas nie działać. Po uruchomieniu nowego oprogramownaia może być konieczna ponowna rejestracja w nowej aplikacji.

Zbrojarz betoniarz Szwecja

Opis / Obowiązki: przygotowywanie zbrojenia wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych montowanie szkieletów zbrojeniowych Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego doświadczenie mile widziany własny samochód na wyjazd umiejętność…

Czytaj więcej

Blacharz Dachowy Dekarz Szwecja

Opis / Obowiązki: 1.Dekarz: praca na płaskich dachach, z papą i na dachach skośnych z folią 2. Blacharz Wykonywanie prac blacharskich na dachach Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego doświadczenie Oferujemy: szwedzka umowa i pełne…

Czytaj więcej

Udostępnij znajomym:


Nie przegap ofert pracy - polub nas na FaceBooku: 
Close