Ilona
25.02.2016

Lista ofert pracy poniżej (pod tekstem)

Holandia to kraj, w którym można znaleźć wiele ofert pracy w szklarni, np. przy papryce, pieczarkach albo kwiatach. W związku z tym warto wcześniej sprawdzić, jakie trzeba spełniać wymagania, aby dostać taką pracę, a także warto wiedzieć, jakie dostaniemy wynagrodzenie.


Na czym polega praca?

Jeśli jest to praca, np. przy kwiatach doniczkowych, to obowiązkiem pracownika jest ich pielęgnacja, ścinanie oraz przesadzanie. Natomiast przy papryce trzeba zajmować się obrywaniem liści, podwiązywaniem sadzonek papryki. Obowiązki pracownika zależą od tego, przy czym się zatrudni, ponieważ coś innego trzeba robić, np. przy ogórkach, a coś innego przy kwiatach.


Jakie są wymagania?

Niektórzy pracodawcy wymagają przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego albo niemieckiego. Jednak nie zawsze język ten jest wymagany, ponieważ przy niektórych ofertach mamy zaznaczone, że na miejscu będziemy mieć pomoc polskojęzycznego opiekuna.

Czasami ważne jest doświadczenie w takiej pracy, ale nie zawsze musimy je mieć. Pracodawcy dokładnie wszystko zaznaczają w ogłoszeniu.

Poza tym trzeba być osobą dokładną i precyzyjną, która potrafi się dostosować do wymagań. Liczy się również umiejętność pracy na różnych stanowiskach, ponieważ jednego dnia możemy zajmować się obrywaniem pomidorów, a drugiego ich sadzeniem.

Pracownik powinien również być odpowiedzialny i uczciwy.


Co oferuje pracodawca?

Taka praca jest na pewno pracą legalną w oparciu o umowę. W związku z tym mamy atrakcyjne wynagrodzenia, a niektórzy również oferują dodatki wakacyjne oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami.

Do tego możemy liczyć na organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy. Bardzo często to pracodawca zapewnia zakwaterowanie i może ono być bezpłatne albo płatne, ale są to niewielkie koszty, np. 80 Euro za tydzień. Możemy też liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu oraz na ubezpieczenie.


Ile można zarobić?

Najczęściej wynagrodzenie za pracę w szklarni jest uzależnione od zadań pracownika, a w związku z tym można zarobić od 6 do 9,50 Euro brutto za godzinę, a czasami nawet 10 Euro. Wszystko zależy od powierzonych nam obowiązków.

Zobacz najnowsze oferty pracy w szklarni w Holandii

Uwaga: strona zostanie wkrótce zmigrowana na inne oprogramowanie. Dodawanie ogłoszeń może przez jakiś czas nie działać. Po uruchomieniu nowego oprogramownaia może być konieczna ponowna rejestracja w nowej aplikacji.

Udostępnij znajomym:


Nie przegap ofert pracy - polub nas na FaceBooku: 
Close