Ilona
25.02.2016

Lista ofert pracy poniżej (pod tekstem)

W Internecie pojawia się bardzo dużo ofert, które dotyczą pracy przy truskawkach w Norwegii. Przed wyjazdem warto sprawdzić, ile można zarobić i jakie trzeba spełniać warunki, aby pracodawca chciał podjąć z nami współpracę.


Na czym polega praca?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za zbiór truskawek, a do jej zadań poza tym może również należeć wstępne selekcjonowanie owoców oraz pakowanie ich do skrzynek.


Jakie są wymagania?

Niektórzy pracodawcy zaznaczają, że dużym atutem jest posiadanie jakiegokolwiek doświadczenia przy zbiorach tych owoców. Poza tym trzeba mieć dobrą kondycję fizyczną, dobry stan zdrowia i nie mieć żadnych problemów z kręgosłupem.

Bardzo ważne jest posiadanie nieprzemakalnego ubrania oraz obuwia, ponieważ pracuje się w różnych warunkach atmosferycznych.

Czasami wymagane jest posiadanie własnego samochodu, ale nie zawsze, aby można było nim dojeżdżać na miejsce pracy.

Niektórzy wymagają znajomości języka norweskiego albo angielskiego, ale też można znaleźć wiele ofert, w których ta znajomość nie jest konieczna. Poza tym pracodawca często chce zatrudnić osoby bez nałogów.

Co oferuje pracodawca?

Na pewno jest to legalne zatrudnienie w oparciu o umowę u norweskiego pracodawcy. Czasami w ofercie mamy bezpłatne zakwaterowanie. Są też oferty, gdzie płaci się za mieszkanie, ale stawki te są niewysokie, np. można mieszkać w domku po 2 – 5 osób i płaci się 80 NOK za dobę.

Dodatkowo możemy mieć ubezpieczenie i oczywiście przyjemną atmosferę pracy u norweskiego pracodawcy.

Można również dostać pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu, więc takie oferty będą idealne dla osób, które nie znają języka nawet w komunikatywnym stopniu.


Ile można zarobić?

Przy truskawkach najczęściej płaci się stawki na akord w NOK. Niektórzy oferują stawki w wysokości około 18 – 25 NOK za kilogram.

Zobacz najnowsze oferty pracy przy truskawkach w Norwegii

Uwaga: strona zostanie wkrótce zmigrowana na inne oprogramowanie. Dodawanie ogłoszeń może przez jakiś czas nie działać. Po uruchomieniu nowego oprogramownaia może być konieczna ponowna rejestracja w nowej aplikacji.

Udostępnij znajomym:


Nie przegap ofert pracy - polub nas na FaceBooku: 
Close