Uwaga: strona zostanie wkrótce zmigrowana na inne oprogramowanie. Dodawanie ogłoszeń może przez jakiś czas nie działać. Po uruchomieniu nowego oprogramownaia może być konieczna ponowna rejestracja w nowej aplikacji.

Płaca: 14.52 Austria Austria Austria
0 Odsłon 2024-01-28 Dekarz ImpactJob

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!
Obecnie dla naszych klientów z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
POMOCNIK DEKARZAZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace pomocnicze na budowie

  • Montaż i demontaż powierzchni dachowych

  • Przyklejanie, zgrzewanie elementów

  • Montaż uszczelek

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe

  • Bardzo dobra kondycja fizyczna (warunek konieczny)

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (warunek konieczny)

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z austriackimi pracodawcami

  • Pełny pakiet socjalny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,52 euro brutto/ godzina + dodatek 1,09 euro brutto /godzina + 26,40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień od poniedziałku do czwartku; +13,20  euro netto diety/każdy przepracowany piątek i/lub sobota)

  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę

  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend

  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj tu: https://impactjob.es-candidate.com/application/form/322283/2463/0/?c=001

Wyślij wiadomość